START O NAS GALERIA KONTAKT

Zawody strzeleckie Straży Miejskichdodano: 16-02-2014

W sobotę odbyły się Pierwsze Zawody Strzeleckie Straży Miejskich, Powiatu Wałbrzyskiego. Swoje reprezentacje wystawiły jednostki z Boguszowa-Gorc, Wałbrzycha i Szczawna-Zdroju.

Punktualnie o dziewiątej rano, wszyscy uczestnicy stawili się w komplecie, jak na służby mundurowe przystało w III LO w Wałbrzychu. To właśnie dzięki uprzejmości Dyrektora Liceum, mogliśmy skorzystać z jedynej ogólnodostępnej strzelnicy pneumatycznej w całym Powiecie. Po krótkiej odprawie i instruktarzu, zawodnicy przystąpili do konkurencji Kpn 20.

Strzelanie prowadzone było pod okiem instruktorów i sędziów z LOK Wałbrzych, z którym to łączą nas przyjacielskie relacje. Tak więc wszystko poszło bardzo sprawnie i tuż przed południem, komisja sędziowska ogłosiła wyniki.


Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Boguszowa-Gorc.
Drugie miejsce, reprezentacja Wałbrzycha, Szczawno-Zdrój na miejscu trzecim. W klasyfikacji indywidualnej, pierwsze miejsce zajął reprezentant Wałbrzycha, natomiast drugie i trzecie wywalczyli Boguszowscy Strażnicy.

Wszyscy zgodnie wyrazili chęć kontynuowania treningów strzeleckich i udział w kolejnych zawodach. Tym razem Pucharu Zimy, na który zaprosił Wałbrzyski LOK.

Radosław Kapciak

Komentarze


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.


Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Po dodaniu komentarza musi on zostać zaakceptowany przez administratora.


Imię:


E-mail:


Treść:

Aby potwierdzić odpowiedz:
Ile jest 21 podzielić przez 3 ?