To już wiosnadodano: 10-03-2014

Zdecydowanie pogoda zapowiada rychłe nadejście wiosny. Odchodząca zima, rozpieszczała nas ciepłą i słoneczną pogodą. Wykorzystaliśmy to skrupulatnie, każdej zimowej niedzieli,

oddając się naszej pasji,

czyli strzelectwu.
Łagodna zima sprzyjała spotkaniom na świeżym powietrzu, przez co frekwencja na strzelnicy była, jak na zimę, dość wysoka.

Każdej niedzieli, liczna grupa sympatyków strzelectwa, spotykała się strzelając, wymieniając poglądy, miło przy tym spędzając czas.

Wszystko to okraszone wyśmienitą atmosferą, sportową rywalizacją i dymem z płonącego ogniska. Sielanka jak w Harcerstwie za młodzieńczych lat. Czyżby potwierdzało to tezę, że z Harcerstwa się nie wyrasta? Pewnie tak...