START O NAS GALERIA KONTAKT

Powrót zimydodano: 13-01-2014

Wreszcie aura pomału wraca do porządku kalendarzowego. Co prawda nieśmiało, aczkolwiek zima wraca. Mrozik złapał, poprószyło śniegiem i od razu strzelnica wygląda inaczej.

Rzecz można by, że zrobiło się świątecznie, gdyby nie kupa gałęzi świerkowych wyrzucona tuż obok, zapewne ze świątecznych dekoracji.

No cóż, tak to już u nas jest, że jak coś zbędne to do lasu. Nie zmarnuje się, gdyż jak przeschnie będzie jak znalazł na wiosenne ognisko. Wróćmy jednak do sedna, czyli strzelania. Jak zwykle krzątamy się przygotowując infrastrukturę strzelecką,

tak by w miarę wygodnie sobie postrzelać. Ostatnio coraz częściej pojawiają się na naszej strzelnicy, nowinki sprzętowe. Dziś był to czeski karabinek bezkolbowy, faktycznie skonstruowany przez Rosjanina i produkowany w Pradze.

Piękna zabawka, szkoda, że krajowi producenci traktują strzelców pneumatycznych, po macoszemu. A przecież potencjał konstruktorski mamy olbrzymi. Na szczęście, my traktujemy wszystkich nowo przybyłych z należytym zainteresowaniem i pomagamy wejść w świat strzelectwa.

Cóż za poświęcenie, rzekłbym nawet heroizm w postawie, godny Prometeusza.

Tak właśnie pomagamy nowym adeptom strzelectwa. Postawa godna "junaka z brygad młodzieżowych".
Oczywiście nie mogło zabraknąć elementu integracyjnego w postaci ogniska,

które przy powrocie zimy, cieszyło się dużym powodzeniem. Ciekawe, czy za tydzień zima będzie dalej z nami. Warto przyjść i samemu się przekonać...

Radosław Kapciak

Komentarze


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.


Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Po dodaniu komentarza musi on zostać zaakceptowany przez administratora.


Imię:


E-mail:


Treść:

Aby potwierdzić odpowiedz:
Ile jest 10 razy 3 ?