START O NAS GALERIA KONTAKT

Pokrowce Drągdodano: 20-12-2013

Właśnie dotarła do nas najnowsza partia pokrowców na sprzęt szytych przez firmę Drąg. Tym razem są to doskonałe usztywniane i miękkie pokrowce na karabinki, maty strzeleckie i pokrowce na butle do ładowania karabinów PCP.

Pokrowce wykonane są z dużą starannością, estetycznie i funkcjonalnie.

W przypadku pokrowców usztywnianych we wnętrzu znajdują się rzepy do mocowania karabinka, które uniemożliwiają przesuwanie się sprzętu podczas przenoszenia.

Jest to dobre rozwiązanie w przypadku częstego przenoszenia sprzętu na większe odległości. Także w tym celu przydatne są solidne szelki, z możliwością regulacji oraz nakładkami chroniącymi przed wbijaniem się w ramiona.

Świetnie sprawdzają się przy przenoszeniu ciężkich karabinków. Na pokrowcu naszyta może być dowolna liczba kieszeni zewnętrznych, w których możemy przenosić różne akcesoria niezbędne do strzelania.

Standardem jest też płaska kieszeń przydatna do przenoszenia tarcz i zapinane na rzep dodatkowe zabezpieczenie zamka przy pionowym przenoszeniu pokrowca.

Osobiście intensywnie używam pokrowców Drąg od wielu lat i jestem z nich bardzo zadowolony. Biorąc pod uwagą, że użytkowane są w błocie, śniegu na deszczu i mrozie ich niezawodność jest na bardzo wysokim poziomie. Szczerze mogę polecić.

Radosław Kapciak

Komentarze


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.


Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Po dodaniu komentarza musi on zostać zaakceptowany przez administratora.


Imię:


E-mail:


Treść:

Aby potwierdzić odpowiedz:
Ile jest 27 odjac 1 ?