Niedzielne strzelaniedodano: 26-08-2013

Nawet w czasie wyjazdu części z nas, strzelnica jest odwiedzana co niedzielę, przez pozostałych członków Stowarzyszenia.

W ostatnią niedzielę, pojawili się nowi sympatycy strzelectwa, co nas niezmiernie cieszy.

Błyskawicznie złapali bakcyla i miejmy nadzieję, że trwale zwiążą się ze strzelectwem rekreacyjnym.

Najbardziej nas cieszy, że systematycznie przybywa młodych adeptów strzelectwa, co świadczy o popularności tej formy rekreacji.

Widać, że nie wszyscy preferują siedzenie przed telewizorem, czy bieganie po galeriach w wolne dni. Coraz więcej ludzi chce aktywnie spędzać wolny czas, a strzelectwo jak najbardziej w tym pomaga. Zapraszamy na strzelnicę...